MEDARBETARE

Det är vi som jobbar på Folkhögskolan Skurup och Fridhem!

 

Lärare SFI/Etablering

 

Caroline Estephan, SFI-rektor

caroline.estephan@fridhemsfolkhogskola.se

Anna-Matilda Vilhelmsson, Lärare

anna-matilda.vilhelmsson@fridhemsfolkhogskola.se 

Annica Sörén, Lärare

annica.soren@skurupsfolkhogskola.se

Elinor Hermansson, Lärare

elinor.hermansson@skurupsfolkhogskola.se

Helen Wahlgren, Lärare

helen.wahlgren@skurupsfolkhogskola.se

Kristoffer af Forselles, Lärare

kristoffer.af.forselles@skurupsfolkhogskola.se

Madeleine Elmqvist, Lärare

madeleine.elmqvist@skurupsfolkhogskola.se

Martin Egnell, Lärare

martin.egnell@skurupsfolkhogskola.se

Mayson Mohammad Ali, Lärare

maysoon.mohammed-ali@skurupsfolkhogskola.se

Ulf Littorin, Lärare

ulf.littorin@skurupsfolkhogskola.se

 

Lärare allmän kurs/SMF

 

Curt Kjellberg, Lärare

curt.kjellberg@fridhemsfolkhogskola.se

Erik Grenabo, Lärare

erik.grenabo@fridhemsfolkhogskola.se

Matti Larsson, Lärare och vägledare.

mattias.larsson@fridhemsfolkhogskola.se

Omid Bahadori, Lärare

omid.bahadori@fridhemsfolkhogskola.se 

Petter Ramnemo, Lärare

petter.ramnemo@skurupsfolkhogskola.se

Karolina Jeppson. Lärare 

karolina.jeppson@fridhemsfolkhogskola.se

 

Lärare Speldesign

 

Lovisa Appelqvist, Lärare och Kursansvarig.

lovisa.appelqvist@skurupsfolkhogskola.se

Amanda Rasmussen, Lärare

hello@amnara.com

Thom Kiraly, Lärare 

thom.kiraly@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

Lärare Visber

 

Carl-Johan Folkesson, Lärare och kursansvarig

carl_johan.folkesson@skurupsfolkhogskola.se

Elin Hörberg, Lärare 

elin.horberg@skurupsfolkhogskola.se 

 

Personal

 

Johan Appelqvist, Verksamhetschef

johan.appelqvist@fridhemsfolkhogskola.se

Tabarek Ghassan Al-kakrhi, Administratör

tabarek.ghassan@fridhemsfolkhogskola.se