MEDARBETARE

Det är vi som jobbar på Folkhögskolan Skurup och Fridhem i Malmö!

 

Personal

 

  

  Johan Appelqvist

  Verksamhetschef

  johan.appelqvist@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 

  Caroline Estephan

  SFI-rektor

  caroline.estephan@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

  Almer Ahmetagic

  Administratör

  almer.ahmetagic@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

 

  Tabarek Ghassan Al-karkhi (Föräldraledig)

  Administratör

  tabarek.ghassan@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 

 

Lärare allmän kurs/SMF

 

 

  Sarah Weeks

  Lärare och samordnare 

  sarah.weeks@fridhemsfolkhogskola.se 

 

 

 

  Ellen Arnesson

  Lärare 

  ellen.arnesson@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

  Carolina Calderón

 

  Lärare

  carolina.calderon@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 Lauriina Pernu

 Lärare

 lauriina.pernu@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 

 

  Curt Kjellberg

  Lärare

  curt.kjellberg@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 

  Erik Grenabo

  Lärare

  erik.grenabo@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 

  Matti Larsson

  Lärare och vägledare.

  mattias.larsson@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

  

  Omid Bahadori

  Lärare

  omid.bahadori@fridhemsfolkhogskola.se 

 

 

  Helen Wahlgren

 

  Lärare

  helen.wahlgren@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

  Robert Olsson

  Lärare

  robert.olsson@fridhemsfolkhogskola.se 

 

 

 

  Karolina Jeppson

  Lärare 

  karolina.jeppson@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 

Lärare allmän kurs vårdbiträde

 

  Johanna Giannone

  Kursansvarig, Lärare, praktiksamordnare

  johanna.giannone@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 

 

Lärare SFI/Etablering

 

 

  Martin Egnell

  Lärare och samordnare 

  martin.egnell@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

  Anna-Matilda Vilhelmsson

  Lärare

  anna-matilda.vilhelmsson@fridhemsfolkhogskola.se 

 

 

 

  Annica Sörén

  Lärare

  annica.soren@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

  Anders Johnsson 

  Lärare

  anders.johnsson@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

 Bita Yari

 Lärare

 bita.yari@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

 Vera Holm

 Lärare

 vera.holm@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

  David Kyhlberg

  Lärare

  david.kyhlberg@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

  Madeleine Elmqvist

  Lärare

  madeleine.elmqvist@skurupsfolkhogskola.se

 

 

  

  Peter Åkesson (tjänstledig)

  Lärare

  peter.akesson@skurupsfolkhogskola.se

 

 

  

  Maria Silén

  Lärare

  maria.silen@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

  Mayson Mohammad Ali

  Lärarassistent

  maysoon.mohammed-ali@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

  Baian Shiha

  Lärarassistent

  baian.shiha@skurupsfolkhogskola.se​

 

 

 

Lärare Speldesign

 

 

  Lovisa Appelqvist (tjänstledig)

  Lärare och kursansvarig

  lovisa.appelqvist@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

  Thom Kiraly

  Lärare 

  thom.kiraly@fridhemsfolkhogskola.se

 

 

 

Lärare Kulturprojektlinjen

 

 

  Carl-Johan Folkesson

  Lärare och kursansvarig

  carl_johan.folkesson@skurupsfolkhogskola.se

 

 

 

Lärare Scenkonststudion

 

Rayam Al Jazairi

Lärare och kursansvarig

rayam.aljazairi@fridhemsfolkhogskola.se