MEDARBETARE

Det är vi som jobbar på Folkhögskolan Skurup och Fridhem i Malmö!

 

Personal

 

 

  Johan Appelqvist

  Enhetschef

  johan.appelqvist@skurupfridhem.se

 

 

 

  Caroline Estephan

  SFI-rektor

  caroline.estephan@skurupfridhem.se

 

 

  

  Jeanette Andersson

  Administratör och controller

  jeanette.andersson@skurupfridhem.se

 

 

 

  Tabarak Ghassan Al-karkhi 

  Administratör

  tabarak@skurupfridhem.se

 

 

 

Lärare Allmän kurs/SMF

 

 

  Sarah Weeks

  Lärare och samordnare Allmän kurs

  sarah.weeks@skurupfridhem.se

 

 

 

  Ellen Arnesson

  Lärare 

  ellen.arnesson@skurupfridhem.se

 

 

 

  Carolina Calderón

  Lärare

  carolina.calderon@skurupfridhem.se

 

 

  

  Lauriina Pernu

  Lärare

  lauriina.pernu@skurupfridhem.se

 

 

 

  Per Jukkola Hedlund

  Lärare

  per.jukkola.hedlund@skurupfridhem.se​

 

 

 

  Matti Larsson

  Lärare och vägledare samt pedagogisk ledare SMF 

  mattias.larsson@skurupfridhem.se

 

 

  

  Omid Bahadori

  Lärare

  omid.bahadori@skurupfridhem.se

 

 

 

  Helen Wahlgren

  Lärare

  helen.wahlgren@skurupfridhem.se

 

 

 

  Robert Olsson

  Lärare

  robert.olsson@skurupfridhem.se  

 

 

 

  Maja Tolgraven​

  Lärare 

  maja.tolgraven@skurupfridhem.se

 

 

 

  Anna Svedberg

  Lärare

  anna.svedberg@skurupfridhem.se

 

 

 

  Håkan Karlsson

  Lärare

  hakan.karlsson@skurupfridhem.se

 

 

 

 

 

Lärare Allmän kurs - vårdbiträde

 

 

  Johanna Giannone

  Kursansvarig, Lärare, praktiksamordnare

  johanna.giannone@skurupfridhem.se

 

 

 

Lärare SFI/Etablering

 

 

  Martin Egnell

  Lärare och samordnare SFI

  martin.egnell@skurupfridhem.se

 

 

 

  Anna-Matilda Ekblom

  Lärare

  annamatilda@skurupfridhem.se

 

 

 

  Annica Sörén

  Lärare

  annica.soren@skurupfridhem.se

 

 

 

  Anders Johnsson 

  Lärare

  anders.johnsson@skurupfridhem.se

 

 

 

  Bita Yari

  Lärare

  bita.yari@skurupfridhem.se

 

 

 

  David Kyhlberg

  Lärare

  david.kyhlberg@skurupfridhem.se

 

 

 

  Madeleine Elmqvist

  Lärare

  madeleine.elmqvist@skurupfridhem.se

 

  

  

  Maria Silén (Föräldraledig)

  Lärare

  maria.silen@skurupfridhem.se

 

 

 

  Åsa Svensson 

  Lärare

  asa.svensson@skurupfridhem.se

 

 

 

  Sofi Arvanitis 

  Lärare

  sofi.arvanitis@skurupfridhem.se

 

 

 

  Mayson Mohammad Ali

  Lärarassistent

  maysoon@skurupfridhem.se

 

 

 

  Baian Shiha

  Lärarassistent

  baian.shiha@skurupfridhem.se

 

 

 

Lärare Speldesign

 

 

  Lovisa Appelqvist (Tjänstledig)

  Lärare och kursansvarig

  lovisa.appelqvist@skurupfridhem.se

 

 

 

  Thom Kiraly

  Lärare 

  thom.kiraly@skurupfridhem.se

 

 

 

Lärare Kulturprojektlinjen

 

 

  Carl-Johan Folkesson (Föräldraledig)

  Lärare och kursansvarig

  carljohan@skurupfridhem.se

 

 

 

Brita Björs

Lärare och kursansvarig

brita.bjors@skurupfridhem.se

 

 

Kvalificerad Filmarbetare

 

 

  Johan Ågren

  Utbildningsledare

  johan.agren@skurupfridhem.se

 

 

 

Teknisk pedagog 

 

 

  Arvida Svenske

  Lärare och kursansvarig

  arvida.svenske@skurupfridhem.se